Осушувач повітря MASTER DH 792 4603.801

Арт. DH 792
В наявності
Осушувачі повітря Осушувач повітря MASTER DH 792 4603.801
Кредит та розстрочка від 3 563 грн/місяць
Доставка безкоштовна на неакційні товари
Запитайте про знижку на товар у нашого менеджера
Швидкий обмін та повернення Неактивованого товару належної якості протягом 14 днів
Офіційна гарантія виробника
Оплата карткою будь-якого банку та оформлення в кредит

Технічні характеристики

Тип
Осушувач повітря
Гарантия, мес.
12
Мощность
1840 Вт
Объем бака для воды, л.
15 л
Производительность
92 л/ добу
Страна производитель
Китай

Опис

Осушувач повітря MASTER DH 792 4603.801

Осушувачі Master – це найвищий клас та лідер на ринку портативних пристроїв очищення повітря. За оптимальних умов експлуатації (тобто 20 °C) ефективність цих пристроїв виявилася неперевершеною. Пристрої Master характеризуються інноваційними технологічними рішеннями, простотою використання, а також високою якістю, високою ефективністю та надійністю.

Master DH 792 промисловий осушувач повітря - це потужний та надійний пристрій, призначений для боротьби з надмірною вологістю у різних типах приміщень. З його допомогою ви можете забезпечити здоровий і комфортний внутрішній простір в умовах, коли надмірна вологість може призвести до серйозних проблем. Використання цього типу конденсаторних осушувачів може прискорити проведення багатьох оздоблювальних та ремонтних робіт.

Осушувач повітря Master DH 792 розрахований для професійної експлуатації 24 години на добу. За добу це обладнання виводить з приміщення до 100 літрів води. Осушувач оснащений роторним компресором та працює на холодоагенті R454С. Передбачено бак накопичувач на 15 л та систему відведення.особливості:

 • Потужність та продуктивність: з потужністю 1790 Вт осушувач здатний справлятися з вологістю навіть у великих приміщеннях, він ідеально підходить для складських приміщень, басейнів, підвалів та інших місць, де надмірна вологість може стати проблемою.
 • Широкий діапазон застосування: Master dh792 повітря може використовуватися у різноманітних ситуаціях, таких як після затоплення, у будинках з великою кількістю людей, у басейнах, джакузі та приміщеннях з тваринами.
 • 24-годинна робота: він спроектований для безперервної роботи та може функціонувати цілодобово, забезпечуючи постійну підтримку рівня вологості.
 • Гідростат і лічильник мотогодин: вбудований гідростат автоматично регулює роботу в залежності від рівня вологості, лічильник мотогодин допомагає вам стежити за часом роботи пристрою.
 • Об'ємні приміщення: осушувач підходить для приміщень об'ємом до 1080 кубічних метрів, що робить його ідеальним для великих просторів.
 • Автоматичне розморожування гарячими газами
 • Міцний металевий корпус із вбудованим повітряним фільтром на всмоктувальному патрубку.
 • Бак для збирання конденсату з автоматичним вимкненням під час заповнення.
 • Комплектація включає зручну рукоятку та колеса, що багато разів полегшує процес переміщення одним оператором.
 • Відносно тиха робота з урахуванням реальної ефективності та швидкості осушення приміщення
 • Можливість під'єднання шлангу для відведення конденсату

Принцип дії: Пристрої з високою продуктивністю призначені для промислового застосування. Їхня конструкція відмінно підходить для складних умов роботи.

Основний принцип дії осушувача конденсаційного повітря досить простий. Вентилятор всмоктує вологе повітря і нагнітає його через випарник, що охолоджується. Повітря охолоджується до температури нижче за точку роси. Волога, що міститься в ньому, конденсується на холодних поверхнях випарника і стікає у водозбірний бачок або прямує безпосередньо на злив. Потім холодне сухе повітря проходить через гарячий конденсатор, нагрівається та повертається до приміщення, де знову поглинає вологу. Цей процес триває доти, доки в приміщенні не буде досягнуто необхідних умов.


Гарантія: 12 місяців

Технічні характеристики

Об'єм приміщення: 1500 м3

Компресор: роторний

Потужність: 1840 Вт

Ефективність осушення: 92 л/24 години

Витрата повітря: 1000 м3/година

Об'єм бака для води: 15 л

Робочий діапазон температур: від +5 до +32°C

Робочий діапазон вологості: від 35 до 90%

Рівень шуму: 69 дБ

Габарити (ДхШхВ): 1090х540х620 мм

Вага: 59 кг

Холодоагент: R454C

Напруга: 220-240 В/50 Гц

Країна-виробник: Китай